Kategorie

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

 • System DAVIN
  System DAVIN

  System DAVIN firmy Meble BOS Cechą charakterystyczną mebli jest prosta,...

 • Davin Witryna niska 1d1w
  Davin Witryna niska 1d1w

  System DAVIN firmy Meble BOS Cechą charakterystyczną mebli jest prosta,...

  699 zł
 • Davin Witryna 1w lewa
  Davin Witryna 1w lewa

  System DAVIN firmy Meble BOS Cechą charakterystyczną mebli jest prosta,...

  649 zł
 • Davin szafka RTV 2d
  Davin szafka RTV 2d

  System DAVIN firmy Meble BOS Cechą charakterystyczną mebli jest prosta,...

  449 zł

Dostawcy

Brak dostawców

Lista produktów producenta: Halmar

Meble Halmar to odpowiedź na najnowsze trendy we wzornictwie i projektowaniu wnętrz. W ofercie firmy można znaleźć bogaty asortyment produktów najwyższej jakości, które doskonale wpisują się w nowoczesny charakter mieszkań. Miłośnicy tradycyjnych rozwiązań również znajdą interesujące produkty, które wyróżnia wysoka jakość, funkcjonalność i ciekawy design.

Wśród propozycji mebli Halmar można znaleźć poręczne gazetniki, futurystyczne szklane ławy, krzesła wyprodukowane z różnych materiałów o ciekawej formie i kolorystyce, fotele – te tradycyjne rozkładane ze skóry ekologicznej, jak i sentymentalne - bujane. Bogaty asortyment pozwala nie tylko szukać odpowiedniego mebla do mieszkania, ale również uczynić z niego przestrzeń wyjątkową – inspirującą, ciekawą i funkcjonalną. Współczesne aranżacje coraz śmielej łączą tradycję z nowoczesnością oraz różnego typu materiały czy faktury. Meble Halmar pozwalają na takie designerskie pomysły. Na uwagę zasługują zestawy, które odzwierciedlają nowoczesność i dążenie do ciekawej formy. Niebagatelna forma krzeseł Halmar przykuwa uwagę przede wszystkim nietypową podstawą, łączeniem równego typu struktur i materiałów. Te designerskie pomysły doskonale sprawdzają się w jadalni i nowoczesnym salonie, a szeroki wybór modeli i kolorystyki sprawia, że może ograniczać klientów tylko wyobraźnia. Stoły Halmar to przemyślane niestandardowe propozycje, które zachwycają formą, jakością wykonania i użytymi materiałami. Pozwalają stworzyć nieszablonową przestrzeń, wokół której toczy się życie całej rodziny. Podkreślając nowoczesny charakter wnętrza, warto zwrócić uwagę na ciekawe stoliki i ławy Halmar. Zachwycają przede wszystkim pięknym designem i nieszablonowym podejściem zarówno do konstrukcji mebla, jak i wykorzystywanych materiałów. W ofercie producenta można znaleźć interesujące propozycje łączące MDF, chromowaną stal, szkło i drewno oraz tworzywa sztuczne. Kolekcje Halmar to oryginalne wzornictwo i wysoka jakość materiałów, a to pozwala na tworzenie nieprzeciętnych przestrzeni wokół siebie.

Więcej
na stronę
 • Stół Alston Nowoczesny i funkcjonalny mebel do Twojego Domu firmy Halmar.

  799 zł
  0 Recenzje
 • Stół Sandor Nowoczesny i funkcjonalny mebel do Twojego Domu firmy Halmar.

  2 199 zł
  0 Recenzje
 • Nowoczesny i funkcjonalny mebel do Twojego Domu firmy Halmar.

  454 zł
  0 Recenzje
 • Stół Prometheus Okrąg Nowoczesny i funkcjonalny mebel do Twojego Domu firmy Halmar.

  436 zł
  0 Recenzje
 • Stół Ronald 120 Nowoczesny i funkcjonalny mebel do Twojego Domu firmy Halmar.

  586 zł
  0 Recenzje
 • Biurko Julia Meble polskiego dystrybutora Halmar to wyszukane propozycje dla wszystkich, którzy cenią sobie oryginalność i wysoką jakość wykonania w przystępnej cenie. Ciekawe formy, staranne wykończenia, bogate wzornictwo to wszystko co sprawia, że każdy Klient znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z niezwykle ciekawą ofertą.

  439 zł
  0 Recenzje
 • Fotel Jeff Meble polskiego dystrybutora Halmar to wyszukane propozycje dla wszystkich, którzy cenią sobie oryginalność i wysoką jakość wykonania w przystępnej cenie. Ciekawe formy, staranne wykończenia, bogate wzornictwo to wszystko co sprawia, że każdy Klient znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z niezwykle ciekawą ofertą .

  1 119 zł
  0 Recenzje
 • Fotel Dayton Meble polskiego dystrybutora Halmar to wyszukane propozycje dla wszystkich, którzy cenią sobie oryginalność i wysoką jakość wykonania w przystępnej cenie. Ciekawe formy, staranne wykończenia, bogate wzornictwo to wszystko co sprawia, że każdy Klient znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z niezwykle ciekawą ofertą .

  825 zł
  0 Recenzje
 • Fotel Max Bis Meble polskiego dystrybutora Halmar to wyszukane propozycje dla wszystkich, którzy cenią sobie oryginalność i wysoką jakość wykonania w przystępnej cenie. Ciekawe formy, staranne wykończenia, bogate wzornictwo to wszystko co sprawia, że każdy Klient znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z niezwykle ciekawą ofertą .

  485 zł
  0 Recenzje
 • Fotel Vire Meble polskiego dystrybutora Halmar to wyszukane propozycje dla wszystkich, którzy cenią sobie oryginalność i wysoką jakość wykonania w przystępnej cenie. Ciekawe formy, staranne wykończenia, bogate wzornictwo to wszystko co sprawia, że każdy Klient znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z niezwykle ciekawą ofertą .

  269 zł
  0 Recenzje
 • Fotel Denzel Meble polskiego dystrybutora Halmar to wyszukane propozycje dla wszystkich, którzy cenią sobie oryginalność i wysoką jakość wykonania w przystępnej cenie. Ciekawe formy, staranne wykończenia, bogate wzornictwo to wszystko co sprawia, że każdy Klient znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z niezwykle ciekawą ofertą .

  264 zł
  0 Recenzje
 • Fotel Fun - 7 Meble polskiego dystrybutora Halmar to wyszukane propozycje dla wszystkich, którzy cenią sobie oryginalność i wysoką jakość wykonania w przystępnej cenie. Ciekawe formy, staranne wykończenia, bogate wzornictwo to wszystko co sprawia, że każdy Klient znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z niezwykle ciekawą ofertą .

  299 zł
  0 Recenzje
 • Ława Medea Meble polskiego dystrybutora Halmar to wyszukane propozycje dla wszystkich, którzy cenią sobie oryginalność i wysoką jakość wykonania w przystępnej cenie. Ciekawe formy, staranne wykończenia, bogate wzornictwo to wszystko co sprawia, że każdy Klient znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z niezwykle ciekawą ofertą .

  197 zł
  0 Recenzje
 • Ława Jaśmin Meble polskiego dystrybutora Halmar to wyszukane propozycje dla wszystkich, którzy cenią sobie oryginalność i wysoką jakość wykonania w przystępnej cenie. Ciekawe formy, staranne wykończenia, bogate wzornictwo to wszystko co sprawia, że każdy Klient znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z niezwykle ciekawą ofertą .

  526 zł
  0 Recenzje
 • Ława Diana Intro Lakierowana Meble polskiego dystrybutora Halmar to wyszukane propozycje dla wszystkich, którzy cenią sobie oryginalność i wysoką jakość wykonania w przystępnej cenie. Ciekawe formy, staranne wykończenia, bogate wzornictwo to wszystko co sprawia, że każdy Klient znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z niezwykle...

  269 zł
  0 Recenzje
 • Ława Stella z pufami Meble polskiego dystrybutora Halmar to wyszukane propozycje dla wszystkich, którzy cenią sobie oryginalność i wysoką jakość wykonania w przystępnej cenie. Ciekawe formy, staranne wykończenia, bogate wzornictwo to wszystko co sprawia, że każdy Klient znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z niezwykle ciekawą...

  599 zł
  0 Recenzje
 • Ława Nina 3H z pufami Meble polskiego dystrybutora Halmar to wyszukane propozycje dla wszystkich, którzy cenią sobie oryginalność i wysoką jakość wykonania w przystępnej cenie. Ciekawe formy, staranne wykończenia, bogate wzornictwo to wszystko co sprawia, że każdy Klient znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z niezwykle ciekawą...

  619 zł
  0 Recenzje
 • Ława Sardinia Meble polskiego dystrybutora Halmar to wyszukane propozycje dla wszystkich, którzy cenią sobie oryginalność i wysoką jakość wykonania w przystępnej cenie. Ciekawe formy, staranne wykończenia, bogate wzornictwo to wszystko co sprawia, że każdy Klient znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z niezwykle ciekawą ofertą .

  91 zł
  0 Recenzje
 • Ława Mio SIGNAL MEBLE oferuje importowane meble, oświetlenie oraz lustra, które wyróżniają się wyjątkowym designem i wysokimi walorami użytkowymi. Przystępna cena, bogate wzornictwo i staranne wykończenia tworzą ofertę skierowaną do najbardziej wymagających klientów.

  465 zł
  0 Recenzje
 • Krzesło K219 to jeden produktów z bogatej oferty krzeseł firmy Halmar.

  269 zł
  0 Recenzje
 • Krzesło H-31 Wenge firmy Halmar

  314 zł
  0 Recenzje
 • Vilmer to jedyny w swoim rodzaju, bardzo efektowny i gustowny mebel, który zwróci uwagę nawet bardzo wybrednych osób. Bez wątpienia stół ten stanie się piękną ozdobą każdej aranżacji. Głównym jego atutem jest niepowtarzalny kształt podstawy, który świetnie współgra z prostym, szklanym blatem.

  1 185 zł
  0 Recenzje
 • Krzesło K104 Firmy Halmar

  359 zł
  0 Recenzje
 • Stół Nexus wyróżnia się przede wszystkim niebanalną formą, na którą zwrócą uwagę osoby o najbardziej wyrafinowanych gustach. Nietypowa podstawa jest ciekawą ozdobą tego pięknego mebla. Nexus w bardzo gustowny sposób łączy nowoczesną stylistykę z ponadczasową klasyką

  1 466 zł
  0 Recenzje
 • Stół Nobel wyróżnia się przede wszystkim niebanalną formą, na którą zwrócą uwagę osoby o najbardziej wyrafinowanych gustach. Nietypowa podstawa jest ciekawą ozdobą tego pięknego mebla. Nexus w bardzo gustowny sposób łączy nowoczesną stylistykę z ponadczasową klasyką

  2 045 zł
  0 Recenzje
 • Stół Lord wyróżnia się przede wszystkim niebanalną formą, na którą zwrócą uwagę osoby o najbardziej wyrafinowanych gustach. Nietypowa podstawa jest ciekawą ozdobą tego pięknego mebla. Nexus w bardzo gustowny sposób łączy nowoczesną stylistykę z ponadczasową klasyką

  2 299 zł
  0 Recenzje
 • Stół Rafaello wyróżnia się przede wszystkim niebanalną formą, na którą zwrócą uwagę osoby o najbardziej wyrafinowanych gustach. Nietypowa podstawa jest ciekawą ozdobą tego pięknego mebla. Nexus w bardzo gustowny sposób łączy nowoczesną stylistykę z ponadczasową klasyką

  2 275 zł
  0 Recenzje
 • Stół Elias wyróżnia się przede wszystkim niebanalną formą, na którą zwrócą uwagę osoby o najbardziej wyrafinowanych gustach. Nietypowa podstawa jest ciekawą ozdobą tego pięknego mebla. W bardzo gustowny sposób łączy nowoczesną stylistykę z ponadczasową klasyką

  1 529 zł
  0 Recenzje
 • Stół Vesper wyróżnia się przede wszystkim niebanalną formą, na którą zwrócą uwagę osoby o najbardziej wyrafinowanych gustach. Nietypowa podstawa jest ciekawą ozdobą tego pięknego mebla. W bardzo gustowny sposób łączy nowoczesną stylistykę z ponadczasową klasyką

  986 zł
  0 Recenzje
 • Stół Anton wyróżnia się przede wszystkim niebanalną formą, na którą zwrócą uwagę osoby o najbardziej wyrafinowanych gustach. Nietypowa podstawa jest ciekawą ozdobą tego pięknego mebla. W bardzo gustowny sposób łączy nowoczesną stylistykę z ponadczasową klasyką

  788 zł
  0 Recenzje
 • Stół L31 wyróżnia się przede wszystkim niebanalną formą, na którą zwrócą uwagę osoby o najbardziej wyrafinowanych gustach. Nietypowa podstawa jest ciekawą ozdobą tego pięknego mebla. W bardzo gustowny sposób łączy nowoczesną stylistykę z ponadczasową klasyką.

  799 zł
  0 Recenzje
 • Seweryn wyróżnia się przede wszystkim niebanalną formą, na którą zwrócą uwagę osoby o najbardziej wyrafinowanych gustach. Nietypowa podstawa jest ciekawą ozdobą tego pięknego mebla. W bardzo gustowny sposób łączy nowoczesną stylistykę z ponadczasową klasyką

  893 zł
  0 Recenzje
 • Futura to przede wszystkim niebanalną formą, na którą zwrócą uwagę osoby o najbardziej wyrafinowanych gustach. Zobacz więcej w kategorii: Ławy i stoliki

  549 zł
  0 Recenzje
 • Łóżko z regulacją długości Wymiary 165-205cm/79cm/63cm. Płyta meblowa laminowana + obrzeża miękkie PCV Zapytaj o dostępność: 530-410-440

  589 zł
  0 Recenzje
 • Łóżko z regulacją długości Wymiary 154-194cm/79cm/56cm. Płyta meblowa laminowana + obrzeża miękkie PCV

  589 zł
  0 Recenzje
 • Łóżko z regulacją długości Wymiary 150cm/79cm/52cm. Płyta meblowa laminowana + obrzeża miękkie PCV Zapytaj o dostępność: 530-410-440

  589 zł
  0 Recenzje
 • Łóżko z regulacją długości Wymiary 162cm/74cm/56cm. Płyta meblowa laminowana + obrzeża miękkie PCV Zapytaj o dostępność: 530-410-440

  499 zł
  0 Recenzje
 • Łóżko z regulacją długości Wymiary 148cm/74cm/58cm. Płyta meblowa laminowana + obrzeża miękkie PCV Zapytaj o dostępność: 530-410-440

  499 zł
  0 Recenzje
 • Wymiary: ø40/35 cm i ø53/45 cmFirma: Halmar

  419 zł
  0 Recenzje
 • wymiary: 120/60/45 cm

  369 zł
  0 Recenzje
 • wymiary: 110/64/42 cm

  456 zł
  0 Recenzje
 • wymiary: 110/60/45 cm

  539 zł
  0 Recenzje
 • wymiary:120/60/45 cm

  360 zł
  0 Recenzje
 • wymiary: 110/60/45 cm

  399 zł
  0 Recenzje
 • wymiary:ø80/43 cm

  369 zł
  0 Recenzje
 • wymiary:ø50/45 cm i 2x 50/35/45 cm

  359 zł
  0 Recenzje
 • wymiary:ø60/30 cm i ø70/43 cm

  399 zł
  0 Recenzje
 • wymiary:98/56/45 cm

  339 zł
  0 Recenzje
 • wymiary:100/55/42 cm

  325 zł
  0 Recenzje
 • wymiary:ø47/61 cm

  326 zł
  0 Recenzje
 • wymiary:ø41/59 cm

  341 zł
  0 Recenzje
 • wymiary:50/50/50 cm

  339 zł
  0 Recenzje
 • wymiary: 110/60/42 cm

  499 zł
  0 Recenzje
 • wymiary:110/60/42 cm

  499 zł
  0 Recenzje
 • wymiary:110/60/42 cm

  499 zł
  0 Recenzje
 • wymiary: 110/60/40 cm

  499 zł
  0 Recenzje
 • wymiary: 110/60/40 cm

  499 zł
  0 Recenzje
 • wymiary: 110/60/40 cm

  499 zł
  0 Recenzje
 • wymiary:120/60/46 cm

  499 zł
  0 Recenzje
 • wymiary:ø70/50 cm  szkło/ stal chromowana beżowy/popiel

  479 zł
  0 Recenzje
 • wymiary:ø42/46 cm

  306 zł
  0 Recenzje
 • wymiary:ø82/40 cm

  599 zł
  0 Recenzje
 • wymiary:ø60/45 cm

  355 zł
  0 Recenzje
 • wymiary:120/60/45 cm

  592 zł
  0 Recenzje
 • wymiary:ø80/45 cm

  449 zł
  0 Recenzje
 • wymiary:ø60/45 cm

  485 zł
  0 Recenzje
 • wymiary:80/80/45 cm

  399 zł
  0 Recenzje
 • wymiary:110/60/40 cm

  799 zł
  0 Recenzje
 • wymiary: 120/60/42 cm

  982 zł
  0 Recenzje
 • wymiary: 120/60/42 cm

  799 zł
  0 Recenzje
 • wymiary: 90/90/33 cm 

  669 zł
  0 Recenzje
Pokazuje 1 - 100 z 217 elementów