Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

Łóżka i materace

Tworząc zestaw łóżka i materaca, musimy myśleć o estetyce tego pierwszego i komforcie, jaki daje ten drugi. Dobry wybór będzie nam służył przez lata, czyniąc z naszej sypialni nowoczesne i przyjazne miejsce. Idealny materac pozwoli na odpoczynek, warto więc dopasować taki stelaż, który będzie odpowiadał fizjologii naszego snu. Nowoczesne łóżka z...

Tworząc zestaw łóżka i materaca, musimy myśleć o estetyce tego pierwszego i komforcie, jaki daje ten drugi. Dobry wybór będzie nam służył przez lata, czyniąc z naszej sypialni nowoczesne i przyjazne miejsce. Idealny materac pozwoli na odpoczynek, warto więc dopasować taki stelaż, który będzie odpowiadał fizjologii naszego snu. Nowoczesne łóżka znajdziemy zarówno w białych minimalistycznych propozycjach, jak i tych w kolorze drewna. Zachwycają proste niemalże surowe konstrukcje i ciekawe rozwiązania. Warto łóżka połączyć w zestawy z szafkami nocnymi, komodami lub szafami, by stworzyć idealne wnętrze sypialni bądź pokoju gościnnego. 

Więcej »

Łóżka i materace Tu jest 322 produktów

  • Łóżka

    Łóżko jest gwarantem dobrego snu, a tym samym odpoczynku. Dobry mebel do sypialni czy hotelu łączy w sobie unikalny design, ale przede wszystkim wytrzymałą ramę i ergonomiczny stelaż, który będzie dobrany do fizjologicznych potrzeb użytkowników. Takie łóżko jest świetną podstawą pod najwyższej jakości materac. Nowoczesne ramy są pozbawione jakichkolwiek ozdobników i właśnie w tej prostocie tkwi cały urok mebli. Wykonane z grubej płyty laminowanej są wytrzymałe i świetnie wyglądają z innymi elementami zestawów. Do minimalistycznej sypialni idealnie pasować będzie białe łóżko, a w większej przestrzeni można pozwolić sobie na model z dużym zagłówkiem i szafkami nocnymi.

  • Materace

    Idealny materac to największy skarb. Żeby go znaleźć, trzeba przejrzeć wiele propozycji. W naszym sklepie możesz zapoznać się z szeroką ofertą, a to pomoże ci dokonać wyboru. Materac dopasowujemy do ciężaru ciała i naszych preferencji. Warto zwrócić uwagę na różne wypełnienia – na przykład lateks, sprężyny kieszeniowe czy pianka. Każdy z nich ma inne właściwości, inne stopnie twardości i jest dedykowany innym użytkownikom. Nasze materace wykonane są z tkanin najwyższej jakości, posiadają zróżnicowane strefy komfortu, a pokrowce można wyprać, dzięki czemu łatwiej zachować je w higienicznej czystości. Warto podkreślić, że są wyprodukowane z materiałów przyjaznych alergikom.  

olimp_allegro