Attention

Najczęściej kupowane

Attention

Solidne, białe bryły z kolekcji ATTENTION przełamane zostały wstawkami w kolorze Dąb Sonoma. Fronty wykonane są z płyty MDF opłaszczowanej folią PCV w kolorze Biały połysk, a ich powierzchnia została przedzielona subtelnymi, równoległymi frezami. W szufladach zastosowano nowoczesne prowadnice z systemem cichego domykania. Wnętrza witryn w dekorz...

Solidne, białe bryły z kolekcji ATTENTION przełamane zostały wstawkami w kolorze Dąb Sonoma. Fronty wykonane są z płyty MDF opłaszczowanej folią PCV w kolorze Biały połysk, a ich powierzchnia została przedzielona subtelnymi, równoległymi frezami. W szufladach zastosowano nowoczesne prowadnice z systemem cichego domykania. Wnętrza witryn w dekorze Dębu Sonoma świetnie kontrastują z połyskującą bielą frontów, a w ich drzwiach zastosowano szkło hartowane. 

Więcej

Attention Jest 10 produktów.

 • Duża, pojemna komoda doskonała do wystroju nowoczesnego salonu. Białe, połyskujące fronty mebla zostały przełamane wstawkami w kolorze Dąb Sonoma z wyraźnym rysunkiem drewna. Standardowe uchwyty zastąpiono designerskimi listwami w dekorze dębu. Powierzchnię frontów zdobią subtelne, równolege frezy, zaś ich górne i dolne krawędzie zostały delikatnie...

  1 399 zł
  0 Recenzje
 • Biel połyskujących frontów mebla przełamano wstawkami w dekorze Dąb Sonoma. W dekorze dębu wykonano również designerskie listwy, które pełnią funkcję uchwytów. Powierzchnia frontów została przedzielona subtelnymi, równoległymi frezami zaś ich górne i dolne krawędzie zostały delikatnie zaokrąglone. Elementem dekoracyjnym jest podświetlenie zastosowane w...

  1 249 zł
  0 Recenzje
 • Stół do jadalni z blatem rozsuwanym do szerokości 207 cm. Stelaż wykonany jest w ciepłym wybarwieniu Dąb Sonoma, blat dostępny jest w białym połysku. Miękką linię mebla uzyskano dzięki zaokrągleniu krawędzi blatu oraz nóg. 

  949 zł
  0 Recenzje
 • Wąska witryna w białym dekorze z połyskiem. Wnętrze mebla oraz ozdobne listwy w formie uchwytów zostały wykonane w kolorze Dębu Sonoma. Powierzchnia frontu jest przedzielona subtelnymi, poziomymi frezami. Szklane półki oraz cokół zostały podświetlone, co nadaje bryle lekkości i doskonale podkreśla nowoczesną stylistykę mebla.

  1 149 zł
  0 Recenzje
 • Półka będzie idealnym dopełnieniem kompletu z serii Attention. Produkt wykonany jest z płyty laminowanej odpornej na uszkodzenia, zarysowania, działanie wilgoci i wysokiej temperatury. Mebel utrzymany w nowoczesnej stylistyce doskonale sprawdzi się w gabinecie, salonie czy sypialni. oświetlenie w standardzie (klasa energetyczna A+)

  399 zł
  0 Recenzje
 • Szafka będzie idealnym dopełnieniem kompletu z serii Attention. Produkt wykonany jest z płyty laminowanej odpornej na uszkodzenia, zarysowania, działanie wilgoci i wysokiej temperatury. Mebel utrzymany w nowoczesnej stylistyce doskonale sprawdzi się w gabinecie, salonie czy sypialni. oświetlenie w standardzie (klasa energetyczna A)

  949 zł
  0 Recenzje
 • Biała witryna do nowoczesnego wystroju salonu lub jadalni. Wnętrze witryny wykonane zostało w dekorze Dąb Sonoma, który świetnie kontrastuje z kolorem przewodnim. Fronty ozdobiono subtelnymi, równoległymi frezami. Nowoczesny design mebla podkreśla oświetlenie zamontowane we wnętrzu witryny, podświetlenie cokołu nadaje bryle wrażenie lekkości.

  1 149 zł
  0 Recenzje
 • Stolik okolicznościowy o szerokości 110 cm. Stelaż wykonany jest w dekorze Dąb Sonoma, powierzchnia blatu dostępna jest w białym połysku. Zaokrąglenia krawędzi blatu oraz nóżek zapewniają bezpieczeństwo użytkowania i podnoszą walory wizualne mebla. Funkcjonalnym dodatkiem jest dolna półka, która zwiększa powierzchnię dla przechowywanych w salonie drobiazgów.

  449 zł
  0 Recenzje
 • Solidne, białe bryły z kolekcji ATTENTION przełamane zostały wstawkami w kolorze Dąb Sonoma. Fronty wykonane są z płyty MDF opłaszczowanej folią PCV w kolorze Biały połysk, a ich powierzchnia została przedzielona subtelnymi, równoległymi frezami. W szufladach zastosowano nowoczesne prowadnice z systemem cichego domykania.

  0 Recenzje
 • Siedziska i oparcia krzeseł są w całości obszyte, co sprzyja komfortowi i wygodzie. Ciekawy kształt sprawia, że krzesła te doskonale wkomponują się zarówno w nowoczesny jak i klasyczny wystrój jadalni. Krzesła sprzedawane są w komplecie po 2 szt.,podana cena dotyczy kompletu.

  498 zł
  0 Recenzje
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów