Kashmir

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Kashmir

Wzornictwo kolekcji KASHMIR nawiązuje do prowansalskiej stylistyki. Bryły systemu zostały osadzone na masywnych cokołach a ich zwieńczeniem są efektowne, szerokie wieńce górne. Poszczególne bryły zostały wzbogacone o dodatkowy element dekoracyjny w postaci krzyżowych szprosów. Stylistykę kolekcji uwydatniają metalowe uchwyty w kolorze imitującym...

Wzornictwo kolekcji KASHMIR nawiązuje do prowansalskiej stylistyki. Bryły systemu zostały osadzone na masywnych cokołach a ich zwieńczeniem są efektowne, szerokie wieńce górne. Poszczególne bryły zostały wzbogacone o dodatkowy element dekoracyjny w postaci krzyżowych szprosów. Stylistykę kolekcji uwydatniają metalowe uchwyty w kolorze imitującym stare srebro. W drzwiach witryn zastosowano szkło hartowane, zaś ich wnętrze można opcjonalnie podświetlić.

Więcej

Kashmir Jest 14 produktów.

 • Stylowa szafka RTV wykonana jest w ciepłym dekorze - Pinia Biała. Mebel posiada duży blat, dwudrzwiowy front z dekoracyjnymi szprosami oraz dwie półki w środku. Z tyłu znajduje się otwór na kable. Całości dopełniają masywne, efektowne uchwyty w kolorze postarzanego srebra.

  829 zł
  0 Recenzje
 • Stylowa szafka RTV wykonana jest w ciepłym dekorze - Pinia Biała. Mimo swojego niewielkiego rozmiaru jest bardzo funkcjonalna. Posiada jednodrzwiowy front, półkę na sprzęt elektroniczny oraz pojemną szufladę. Całości dopełniają masywne, efektowne uchwyty w kolorze postarzanego srebra.

  729 zł
  0 Recenzje
 • Forma i kolorystyka mebla nawiązuje do prowansalskiej stylistyki. Komoda została osadzona na masywnych cokołach, ozdobny akcent stanowi również szeroki wieniec górny. Na frontach szafek umieszczono delikatne szprosy, co efektownie podkreśla charakter mebla. Całości dopełniają stylizowane uchwyty wykonane w kolorze imitującym stare srebro.

  1 249 zł
  0 Recenzje
 • Komoda wykonana jest w eleganckim, jasnym dekorze Piania Biała. Fronty komody mają subtelną dekorację w postaci krzyżowych szprosów. Cokół i wieniec komody są bardzo masywne, a całości dopełniają stylizowane uchwyty w kolorze starego srebra.  

  1 049 zł
  0 Recenzje
 • Półka wisząca stanowi stylowe uzupełnienie aranżacji Kashmir. Wykonana została w dekorze Pinia Biała. Doskonale pasuje jako element łączący meble w układzie meblościanki.

  319 zł
  0 Recenzje
 • Stylowa, niska witryna ma pogrubione, dekoracyjne wieńce dolne oraz górne, masywne nogi oraz charakterystyczne dla całej kolekcji uchwyty w kolorze imitującym stare srebro. Przeszklenie witryny ozdobione jest subtelnymi, krzyżowymi szprosami. Za dodatkową opłatą dostępne jest oświetlenie szklanych półek.

  1 249 zł
  0 Recenzje
 • Wysoka, wąska witryna  doskonale sprawdzi się w salonie czy jadalni. Witryna dostępna jest w kolorze Pinia Biała. Wyróżniają ją cechy charakterystyczne dla całej kolekcji: pogrubione, dekoracyjne wieńce dolne i górne oraz uchwyty w kolorze starego srebra. Przeszklenie witryny ozdobione jest subtelnymi, krzyżowymi szprosami.

  1 049 zł
  0 Recenzje
 • Dwudrzwiowa szafa dostepna jest w dekorze Pinia Biała. Charakter mebla podkreślają krzyżowe szprosy, masywne cokoły oraz wieniec górny. Całość stylistyki uzupełniają uchwyty w kolorze imitującym stare srebro. Wnętrze szafy wyposażone jest w sześć pojemnych półek oraz drążek na ubrania.

  1 249 zł
  0 Recenzje
 • Modna kolorystyka oraz szerokie nóżki stolika sprawiają, że idealnie komponuje się z innymi meblami z kolekcji Kashmir. Stolik doskonale nadaje się na spotkania przy kawie. Dodatkowa dolna półka nadaje mu nie tylko ciekawego wyglądu, spełnia także funkcję praktyczną.

  469 zł
  0 Recenzje
 • Elegancki stół do jadalni z rozsuwanym blatem (blat rozsuwany jest do szerokości 207 cm). Wykonany został w ciepłym dekorze Pinia Biała. Stylistykę stołu wzbogacono delikatnymi frezowaniami na bocznych częściach blatu oraz nóg. Stół idealnie komponuje się z krzesłami PECCATO.

  789 zł
  0 Recenzje
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów