Kategorie

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

 • Narożnik Albano
  Narożnik Albano

  Narożnik Albano Gala Meble Zapytaj konsultanta o szczegóły: 530-410-440...

  0 zł
 • Narożnik Ema
  Narożnik Ema

  Narożnik Ema Gala Sweet Sit Zapytaj konsultanta o szczegóły:...

  5 349 zł
 • Narożnik MODO
  Narożnik MODO

  Narożnik MODO Gala Sweetsit Zapytaj konsultanta o szczegóły :...

  4 361 zł
 • Narożnik Sim
  Narożnik Sim

  Narożnik Sim Gala sweet Sit Zapytaj konsultanta o szczegóły:...

  4 077 zł

Dostawcy

Brak dostawców

Lista produktów producenta: Signal Meble

Projektanci nowoczesnych wnętrz często sięgają po oryginalne wzornictwo wykorzystujące ciekawe połączenia materiałów i zaskakujące kształty. Te wszystkie elementy można znaleźć w kolekcji mebli Signal. To propozycja śmiałych i niekonwencjonalnych rozwiązań zarówno w zakresie formy, jak i kolorów czy materiałów. Wykonane z najwyższej jakości materiałów przykuwają uwagę wzornictwem i estetyką. Tutaj klasyka w ciekawy sposób zostaje doprawiona modernizmem i co najważniejsze, wszystko do siebie pasuje.

W ofercie firmy można znaleźć proste biurka i wygodne fotele, krzesła klasyczne i futurystyczne w kształtach, stoły, które pięknie łączą chromowaną stal, szkło i elementy MDF. To propozycje mebli, które doskonale sprawdzą się w salonie, jadalni, gabinecie oraz pokoju młodzieżowym. Ciekawe możliwości firma Signal przygotowała również do sypialni. Obok klasycznych łóżek mamy modele inspirowane metaloplastyką i łączące drewno i metal w ciekawej niekonwencjonalnej formie. Znajdziemy również propozycje inspirowane stylem skandynawskim – prostym, wykorzystującym ciekawe zestawienia naturalnych materiałów. Łóżka Signal to oferta dla wymagających klientów, którzy chcą stworzyć nieprzeciętną sypialnię. Nawiązanie do stylu skandynawskiego pojawia się w wielu meblach. Firma Signal wykorzystuje naturalne materiały w jasnych kolorach, a charakterystyczne drewniane nogi ułożone ukośnie dodają biurkom, krzesłom i stolikom oraz szafkom nowoczesny wygląd oparty na klasycznym designie. Dążenie do prostych form to główna cecha mebli Signal. Projektanci czerpią inspiracje z różnych stylistyk i umiejętnie je łączą. Poza nawiązaniem do stylu skandynawskiego znajdziemy fascynację industrializmem czy metaloplastyką. A wszystko w ciekawej kolorystyce i doskonałej jakości wykonania. Na uwagę zasługują krzesła Signal, które są funkcjonalne i komfortowe. Świetnie sprawdzą się w mieszkaniu, jak i przestrzeni publicznej. Wiele modeli jest klasycznych, nawiązujących do stylu vintage, są również koncepcje minimalistyczne z tworzywa sztucznego oraz propozycje awangardowe, które odważnie łączą materiały i zachwycają nowoczesnym wzornictwem. Z całej palety bez problemu można wybrać te, które będą pasować do stołu Signal oraz do charakteru naszego wnętrza.

Więcej
na stronę
 • Nowoczesny i funkcjonalny mebel do Twojego Domu firmy Signal Meble

  569 zł
  0 Recenzje
 • Stół Fano Nowoczesny i funkcjonalny mebel do Twojego Domu firmy Signal Meble

  2 229 zł
  0 Recenzje
 • Stół Flavio Nowoczesny i funkcjonalny mebel do Twojego Domu firmy Signal Meble

  645 zł
  0 Recenzje
 • Stół GD-017 Nowoczesny i funkcjonalny mebel do Twojego Domu firmy Signal Meble

  755 zł
  0 Recenzje
 • Stół Gucci Nowoczesny i funkcjonalny mebel do Twojego Domu firmy Signal Meble

  2 249 zł
  0 Recenzje
 • Stół Hektor Nowoczesny i funkcjonalny mebel do Twojego Domu firmy Signal Meble

  299 zł
  0 Recenzje
 • Stół Pixel Nowoczesny i funkcjonalny mebel do Twojego Domu firmy Signal Meble

  259 zł
  0 Recenzje
 • Biurko B-07 SIGNAL MEBLE oferuje importowane meble, oświetlenie oraz lustra, które wyróżniają się wyjątkowym designem i wysokimi walorami użytkowymi. Przystępna cena, bogate wzornictwo i staranne wykończenia tworzą ofertę skierowaną do najbardziej wymagających klientów.

  185 zł
  0 Recenzje
 • Biurko B-140 SIGNAL MEBLE oferuje importowane meble, oświetlenie oraz lustra, które wyróżniają się wyjątkowym designem i wysokimi walorami użytkowymi. Przystępna cena, bogate wzornictwo i staranne wykończenia tworzą ofertę skierowaną do najbardziej wymagających klientów.

  329 zł
  0 Recenzje
 • Fotel Q-010 Elegancja i styl do Twojego Domu. SIGNAL MEBLE oferuje importowane meble, oświetlenie oraz lustra, które wyróżniają się wyjątkowym designem i wysokimi walorami użytkowymi. Przystępna cena, bogate wzornictwo i staranne wykończenia tworzą ofertę skierowaną do najbardziej wymagających klientów.

  379 zł
  0 Recenzje
 • Fotel Q-019 Elegancja i styl do Twojego Domu. SIGNAL MEBLE oferuje importowane meble, oświetlenie oraz lustra, które wyróżniają się wyjątkowym designem i wysokimi walorami użytkowymi. Przystępna cena, bogate wzornictwo i staranne wykończenia tworzą ofertę skierowaną do najbardziej wymagających klientów.

  339 zł
  0 Recenzje
 • Fotel Q-024 Elegancja i styl do Twojego Domu. SIGNAL MEBLE oferuje importowane meble, oświetlenie oraz lustra, które wyróżniają się wyjątkowym designem i wysokimi walorami użytkowymi. Przystępna cena, bogate wzornictwo i staranne wykończenia tworzą ofertę skierowaną do najbardziej wymagających klientów.

  579 zł
  0 Recenzje
 • Fotel Q-031 Elegancja i styl do Twojego Domu. SIGNAL MEBLE oferuje importowane meble, oświetlenie oraz lustra, które wyróżniają się wyjątkowym designem i wysokimi walorami użytkowymi. Przystępna cena, bogate wzornictwo i staranne wykończenia tworzą ofertę skierowaną do najbardziej wymagających klientów.

  499 zł
  0 Recenzje
 • Fotel Q-037 Elegancja i styl do Twojego Domu. SIGNAL MEBLE oferuje importowane meble, oświetlenie oraz lustra, które wyróżniają się wyjątkowym designem i wysokimi walorami użytkowymi. Przystępna cena, bogate wzornictwo i staranne wykończenia tworzą ofertę skierowaną do najbardziej wymagających klientów.

  219 zł
  0 Recenzje
 • Fotel Q-099 Elegancja i styl do Twojego Domu. SIGNAL MEBLE oferuje importowane meble, oświetlenie oraz lustra, które wyróżniają się wyjątkowym designem i wysokimi walorami użytkowymi. Przystępna cena, bogate wzornictwo i staranne wykończenia tworzą ofertę skierowaną do najbardziej wymagających klientów.

  255 zł
  0 Recenzje
 • Fotel Q-107 Elegancja i styl do Twojego Domu. SIGNAL MEBLE oferuje importowane meble, oświetlenie oraz lustra, które wyróżniają się wyjątkowym designem i wysokimi walorami użytkowymi. Przystępna cena, bogate wzornictwo i staranne wykończenia tworzą ofertę skierowaną do najbardziej wymagających klientów.

  539 zł
  0 Recenzje
 • Fotel Q-777 Elegancja i styl do Twojego Domu. SIGNAL MEBLE oferuje importowane meble, oświetlenie oraz lustra, które wyróżniają się wyjątkowym designem i wysokimi walorami użytkowymi. Przystępna cena, bogate wzornictwo i staranne wykończenia tworzą ofertę skierowaną do najbardziej wymagających klientów.

  299 zł
  0 Recenzje
 • Ława Lisa Basic II SIGNAL MEBLE oferuje importowane meble, oświetlenie oraz lustra, które wyróżniają się wyjątkowym designem i wysokimi walorami użytkowymi. Przystępna cena, bogate wzornictwo i staranne wykończenia tworzą ofertę skierowaną do najbardziej wymagających klientów.

  249 zł
  0 Recenzje
 • Krzesło C-26 SIGNAL MEBLE oferuje importowane meble, oświetlenie oraz lustra, które wyróżniają się wyjątkowym designem i wysokimi walorami użytkowymi. Przystępna cena, bogate wzornictwo i staranne wykończenia tworzą ofertę skierowaną do najbardziej wymagających klientów.

  189 zł
  0 Recenzje
 • Krzesło C-27 SIGNAL MEBLE oferuje importowane meble, oświetlenie oraz lustra, które wyróżniają się wyjątkowym designem i wysokimi walorami użytkowymi. Przystępna cena, bogate wzornictwo i staranne wykończenia tworzą ofertę skierowaną do najbardziej wymagających klientów.

  189 zł
  0 Recenzje
 • Krzesło CD-37 SIGNAL MEBLE oferuje importowane meble, oświetlenie oraz lustra, które wyróżniają się wyjątkowym designem i wysokimi walorami użytkowymi. Przystępna cena, bogate wzornictwo i staranne wykończenia tworzą ofertę skierowaną do najbardziej wymagających klientów.

  199 zł
  0 Recenzje
 • Krzesło CD-56 SIGNAL MEBLE oferuje importowane meble, oświetlenie oraz lustra, które wyróżniają się wyjątkowym designem i wysokimi walorami użytkowymi. Przystępna cena, bogate wzornictwo i staranne wykończenia tworzą ofertę skierowaną do najbardziej wymagających klientów.

  179 zł
  0 Recenzje
 • Krzesło CD-57 SIGNAL MEBLE oferuje importowane meble, oświetlenie oraz lustra, które wyróżniają się wyjątkowym designem i wysokimi walorami użytkowymi. Przystępna cena, bogate wzornictwo i staranne wykończenia tworzą ofertę skierowaną do najbardziej wymagających klientów.

  179 zł
  0 Recenzje
 • Krzesło H-090 SIGNAL MEBLE oferuje importowane meble, oświetlenie oraz lustra, które wyróżniają się wyjątkowym designem i wysokimi walorami użytkowymi. Przystępna cena, bogate wzornictwo i staranne wykończenia tworzą ofertę skierowaną do najbardziej wymagających klientów.

  319 zł
  0 Recenzje
 • Krzesło H-104 SIGNAL MEBLE oferuje importowane meble, oświetlenie oraz lustra, które wyróżniają się wyjątkowym designem i wysokimi walorami użytkowymi. Przystępna cena, bogate wzornictwo i staranne wykończenia tworzą ofertę skierowaną do najbardziej wymagających klientów.

  249 zł
  0 Recenzje
 • Krzesło H-134 SIGNAL MEBLE oferuje importowane meble, oświetlenie oraz lustra, które wyróżniają się wyjątkowym designem i wysokimi walorami użytkowymi. Przystępna cena, bogate wzornictwo i staranne wykończenia tworzą ofertę skierowaną do najbardziej wymagających klientów.

  365 zł
  0 Recenzje
 • Krzesło H-334 SIGNAL MEBLE oferuje importowane meble, oświetlenie oraz lustra, które wyróżniają się wyjątkowym designem i wysokimi walorami użytkowymi. Przystępna cena, bogate wzornictwo i staranne wykończenia tworzą ofertę skierowaną do najbardziej wymagających klientów.

  245 zł
  0 Recenzje
 • Krzesło Luis SIGNAL MEBLE oferuje importowane meble, oświetlenie oraz lustra, które wyróżniają się wyjątkowym designem i wysokimi walorami użytkowymi. Przystępna cena, bogate wzornictwo i staranne wykończenia tworzą ofertę skierowaną do najbardziej wymagających klientów.

  329 zł
  0 Recenzje
 • Krzesło Soren SIGNAL MEBLE oferuje importowane meble, oświetlenie oraz lustra, które wyróżniają się wyjątkowym designem i wysokimi walorami użytkowymi. Przystępna cena, bogate wzornictwo i staranne wykończenia tworzą ofertę skierowaną do najbardziej wymagających klientów.

  269 zł
  0 Recenzje
 • Krzesło Lars SIGNAL MEBLE oferuje importowane meble, oświetlenie oraz lustra, które wyróżniają się wyjątkowym designem i wysokimi walorami użytkowymi. Przystępna cena, bogate wzornictwo i staranne wykończenia tworzą ofertę skierowaną do najbardziej wymagających klientów.

  329 zł
  0 Recenzje
 • Stylowe łóżko ANKARA, wykonane z metalu to propozycja dla klientów ceniących sobie oryginalność i niebanalny design. Dbałość o szczegóły, solidne wykonanie, niekonwencjonalna forma oraz eleganckie wykończenia sprawiają, że łóżko ANKARA będzie pięknym elementem sypialni. Dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych.

  699 zł
  0 Recenzje
 • Stylowe, pikowane łóżko BARCELONA, wykonane z ekoskóry, to propozycja dla klientów ceniących sobie oryginalność i niebanalny design. Dbałość o szczegóły, niekonwencjonalna forma, solidne wykonanie oraz eleganckie wykończenia sprawiają, że łóżko BARCELONA będzie pięknym elementem sypialni. Dostępne w kilku wersjach kolorystycznych.

  1 139 zł
  0 Recenzje
 • Łóżko BERLIN to bardzo ciekawa propozycja dla klientów szukających nowych rozwiązań. Wykonane z drewna oraz metalu zadowoli ceniących sobie oryginalność i niebanalny design. Dbałość o szczegóły, niekonwencjonalna forma, solidne wykonanie oraz eleganckie wykończenia sprawiają, że łóżko BERLIN będzie pięknym elementem sypialni.

  889 zł
  0 Recenzje
 • Łóżko DOVER zostało wykonane z metalu. Dbałość o szczegóły, niekonwencjonalna forma, solidne wykonanie oraz eleganckie wykończenia sprawiają, że łóżko DOVER będzie pięknym elementem sypialni. Dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: czerń lub biel.

  449 zł
  0 Recenzje
 • Łóżko SEUL obite tkaniną zostało wykonane z myslą o miłośnikach klasycznego stylu. Dbałość o szczegóły, niekonwencjonalna forma, solidne wykonanie oraz eleganckie wykończenia sprawiają, że łóżko SEUL będzie pięknym elementem sypialni.

  1 399 zł
  0 Recenzje
 • Elegancja i styl do Twojego Domu.SIGNAL MEBLE oferuje importowane meble, oświetlenie oraz lustra, które wyróżniają się wyjątkowym designem i wysokimi walorami użytkowymi. Przystępna cena, bogate wzornictwo i staranne wykończenia tworzą ofertę skierowaną do najbardziej wymagających klientów.

  275 zł
  0 Recenzje
 • Firma Signal zajmuje się dystrybucją i projektowaniem mebli zarówno do nowoczesnych jaki i tradycyjnie urządzonych wnętrz. Bogaty asortyment, oryginalność, wysoka jakość wykonania i atrakcyjne ceny to główne zalety oferty. Oryginalny design i funkcjonalność mebli sprawia, że zaspokoją one potrzeby nawet najbardziej wymagającego Klienta.

  769 zł
  0 Recenzje
 • Fotel Q-199 jest rewelacyjnym fotelem do domu lub biura. Stelaż fotela wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego, a na nim znajduje się miękkie oparcie i siedzisko tapicerowane tkaniną membranową w trzech kolorach: czarnym, szarym oraz niebieskim.

  449 zł
  0 Recenzje
 • Q-073 to niesamowity fotel do służbowego lub domowego biura, zaopatrzony w wiele praktycznych i przydatnych funkcji. Wyprofilowany kształt siedziska pokryty tkaniną membranową łączy się z dopasowanym oparciem z siatki. Oparcie biurowego fotela pokryte jest przewiewną siatką, która umożliwia cyrkulację powietrza, dzięki czemu nie pocą nam się plecy.

  299 zł
  0 Recenzje
 • Fotel Q-022 to niepowtarzalny fotel wykonany w nowoczesnym wzornictwie. Stabilna podstawa typu gwiazda wykonana ze stali chromowanej świetnie prezentuje się razem z pikowaną ekoskórzaną tapicerką w czterech kolorach. Ponad to fotel wyposażony został w mechanizm podstawowy, zapewniający regulację wysokości siedziska i możliwość swobodnego bujania się.

  315 zł
  0 Recenzje
 • Fotel Q-115 jest jednym z produktów, który spełnia niżej wymienione oczekiwania. Kubełkowy kształt siedziska i oparcia wykonany z ekoskóry w dwóch kolorach, które idealnie komponują się tworząc nietypowy design. Dwa podręczne podłokietniki posiadające nakładki z ekoskóry oraz kołyskowy mechanizm TILT umili chwile relaksu podczas pracy.

  449 zł
  0 Recenzje
 • Q-155 to idealny fotel obrotowy sprawdzający się na różnych płaszczyznach użytkowych. Elegancki, odpowiednio wyprofilowany kształt siedziska i oparcia pokryty został ekoskórą w kolorze czarnym. Charakterystyczne dla tego produktu są także tapicerowane nakładki na podłokietniki, które sprawiają, że fotel staje się wygodniejszy.

  479 zł
  0 Recenzje
 • Fotel Q-148 to klasyczne, bardzo wygodne krzesło obrotowe zapewniające nam wysoki komfort siedzenia. Fotel tapicerowany jest tkaniną membranową w dwóch kolorach: czarnym i niebieskim. Biurowy fotel posiada regulację wysokości za pomocą siłownika gazowego, który ustawia nam siedzisko na odpowiedniej wysokości, tak aby pozycja przy biurku była jak...

  279 zł
  0 Recenzje
 • Q-150 wykonany jest na wzór foteli lotniczych, a tapicerka zrobiona jest z ekoskóry w kolorze brązowym, która dodatkowo ozdobiona jest ozdobnymi przeszyciami i niewielkim prześwitem w oparciu. Biurowy fotel Q-150 posiada regulację wysokości za pomocą siłownika gazowego, który zapewnia ustawienie odpowiedniej wysokości fotela, tak by prawidłowo na nim...

  519 zł
  0 Recenzje
 • Fotel Q-154 tapicerowany jest czarną skórą naturalną z przodu oraz ekoskórą z tyłu. Skóra ozdobiona jest dodatkowo poziomymi przeszyciami. Fotel posiada mechanizm TILT i MULTIBLOCK to znaczy kołyskowy mechanizm, umożliwiający delikatne bujanie się oraz blokadę w pozycji pionowej i pozycjach odchylonych. Mechanizm ten umożliwia również synchroniczną zmianę...

  989 zł
  0 Recenzje
 • Fotel Q-154 posiada mechanizm TILT i MULTIBLOCK czyli kołyskowy mechanizm, który umożliwia swobodne bujanie się oraz blokadę w pozycji pionowej i pozycjach odchylonych. Mechanizm ten umożliwia także synchroniczną zmianę ruchu oparcia i siedziska. Podłokietniki i podstawa krzyżowa wykonana jest w kolorze chromu, a podłokietniki dodatkowo pokryte są miękką...

  649 zł
  0 Recenzje
 • 2-osobowe łoże, minimalistyczne linie efektownie komponują się z subtelnym, klasycznym dekorem, a także drewnianymi nóżkami dodającymi lekkości.

  1 329 zł
  0 Recenzje
 • Łóżko Aspen to doskonałe rozwiązanie do stylowych i eleganckich wnętrz, jak również do bardzo nowoczesnych i designerski sypialni.

  1 179 zł
  0 Recenzje
 • Łóżko, materiał: drewno, kolor: biały / metal, kolor: biały.

  829 zł
  0 Recenzje
 • Łóżko, tkanina, kolor: turkusowy lub szary

  1 229 zł
  0 Recenzje
 • Łóżko, tkanina, kolor:granatowy.

  1 269 zł
  0 Recenzje
 • Łóżko, tkanina, kolor: szary.

  1 146 zł
  0 Recenzje
 • Łóżko, tkanina, kolor: szary.

  1 329 zł
  0 Recenzje
 • Łóżko, tkanina, kolor: szary.

  1 139 zł
  0 Recenzje
 • Łóżko, materiał: ekoskóra, kolor: biały.

  1 449 zł
  0 Recenzje
 • Łoże Potenza wzbogaci przestrzeń nie tylko pod względem wizualnym, ale również wpłynie na najwyższą jej funkcjonalność. Atrakcyjnie pikowany, wysoki zagłówek podkreśla wyjątkowość projektu, a pięknie toczone nogi łóżka nadają mu subtelności.

  1 499 zł
  0 Recenzje
 • Łóżko, materiał: ekoskóra, kolor:biały.

  1 629 zł
  0 Recenzje
 • Łóżko wykonane z eko skóry w białym kolorze, rama wspiera się na chromowanych nóżkach "unosząc" je delikatnie nad podłogą.

  1 099 zł
  0 Recenzje
 • Łóżko, materiał: ekoskóra, kolor: biały .

  1 315 zł
  0 Recenzje
 • Łóżko, materiał: ekoskóra, kolor: biały.

  1 119 zł
  0 Recenzje
 • Łóżko dwuosobowe, w całości tapicerowane tkaniną w modnym szarym kolorze. Ozdobne przeszycia i pikowania na wezgłowiu.

  1 269 zł
  0 Recenzje
 • Łóżko, materiał: ekoskóra, kolor: cappuccino.

  1 689 zł
  0 Recenzje
 • Łóżko Liden za sprawą nowoczesnej tapicerki w szarym odcieniu, wyszukanej linii oparcia z ozdobnymi liniami oraz chromowanym nóżkom prezentuje się wyjątkowo efektownie.

  1 265 zł
  0 Recenzje
 • Łóżko, materiał: drewno, kolor: czereśnia antyczna / metal, kolor: czarny.

  799 zł
  0 Recenzje
 • Łóżko, materiał: drewno, kolor: czereśnia antyczna / metal, kolor: czarny.

  875 zł
  0 Recenzje
 • Łóżko, materiał: drewno, kolor: czereśnia antyczna.

  1 419 zł
  0 Recenzje
 • Klasyczne łóżko w nowoczesnym wydaniu. Połączenie drewna z metalem tworzy niepowtarzalny klimat. Boki łóżka metalowe. Drewniane boki dostępne w łóżku Venecja BIS.

  1 039 zł
  0 Recenzje
 • Łóżko, materiał: drewno, kolor: czereśnia antyczna / metal, kolor: czarny.

  1 085 zł
  0 Recenzje
 • Łóżko, materiał: drewno, kolor: czereśnia antyczna.

  1 389 zł
  0 Recenzje
 • Łóżko, materiał: drewno + MDF, kolor: biały.

  925 zł
  0 Recenzje
 • Łóżko, drewno+MDF, kolor: biały.

  1 299 zł
  0 Recenzje
 • Łóżko, materiał: metal, kolor: czarny.

  759 zł
  0 Recenzje
 • Łóżko, materiał: metal, kolor: czarny.

  469 zł
  0 Recenzje
 • Łóżko, materiał: drewno, kolor: czereśnia antyczna / metal, kolor: czarny.

  759 zł
  0 Recenzje
 • Łóżko, materiał: metal, kolor: biały.

  579 zł
  0 Recenzje
 • Hokery Long stanowią dopełnienie kolekcji krzeseł LOFT i taboretów Spot.

  195 zł
  0 Recenzje
 • Stół, blat:szkło, stelaż: metal, kolor: czarny.

  339 zł
  0 Recenzje
 • Ława, blat: szkło, stelaż: metal, kolor: czarny / chrom.

  469 zł
  0 Recenzje
 • Ława, blat: szkło, stelaż: metal, kolor: czarny / miedź.

  539 zł
  0 Recenzje
 • Ława, blat: szkło, stelaż: metal, kolor: czarny / miedź.

  249 zł
  0 Recenzje
 • Ława, blat: MDF+okleina naturalna, stelaż: metal, kolor: dąb / czarny.

  719 zł
  0 Recenzje
 • Krzesło, siedzisko ekoskóra, kolor: morski / stelaż metal kolor: czarny.

  195 zł
  0 Recenzje
 • Krzesło, siedzisko ekoskóra, kolor: szary / stelaż metal kolor: czarny.

  195 zł
  0 Recenzje
 • Krzesło, materiał: siedzisko drewno / metal, kolor: ciemny orzech / grafit.

  279 zł
  0 Recenzje
 • Jak wskazuje nazwa LOFT krzesło dedykowane do odważnych, surowych wnętrz.

  239 zł
  0 Recenzje
 • Jak wskazuje nazwa LOFT krzesło dedykowane do odważnych, surowych wnętrz.

  209 zł
  0 Recenzje
 • Hoker, materiał: drewno / metal, kolor: ciemny orzech / grafit.

  349 zł
  0 Recenzje
 • Hoker, materiał: drewno / metal, kolor: ciemny orzech / grafit

  309 zł
  0 Recenzje
 • Hoker, materiał: ekoskóra / metal, kolor: szary / czarny.

  235 zł
  0 Recenzje
 • Hoker, materiał: metal, kolor: stal szczotkowana.

  279 zł
  0 Recenzje
 • Propozycja do loftowych wnętrz, metalowe nogi i solidny blat z mocno widocznymi słojami prawdziwego drewna.

  645 zł
  0 Recenzje
 • Stolik, blat: MDF+okleina naturalna, stelaż: metal, kolor: dąb / czarny.

  235 zł
  0 Recenzje
 • Stół, blat: szkło, kolor: szary kamień / stelaż: metal, kolor: biały.

  599 zł
  0 Recenzje
 • Krzesło, nakładka na siedzisko i oparcie: ekoskóra, kolor: czarny, stelaż metal chromowany.

  389 zł
  0 Recenzje
 • Krzesło, nakładka na siedzisko: ekoskóra, kolor: czarny, stelaż metal chromowany.

  329 zł
  0 Recenzje
 • Stół, blat: szkło / stelaż: metal chromowany.

  589 zł
  0 Recenzje
 • Stół, blat: okleina naturalna, kolor: dąb, stelaż: metal, kolor: czarny.

  1 099 zł
  0 Recenzje
 • Ława, blat: okleina naturalna, kolor: dąb, stelaż: metal, kolor: czarny.

  845 zł
  0 Recenzje
Pokazuje 1 - 100 z 192 elementów