COLORS

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

 • Narożnik Albano
  Narożnik Albano

  Narożnik Albano Gala Meble Zapytaj konsultanta o szczegóły: 530-410-440...

  7 117 zł
 • Narożnik Ema
  Narożnik Ema

  Narożnik Ema Gala Sweet Sit Zapytaj konsultanta o szczegóły:...

  5 349 zł
 • Narożnik MODO
  Narożnik MODO

  Narożnik MODO Gala Sweetsit Zapytaj konsultanta o szczegóły :...

  4 361 zł
 • Narożnik Sim
  Narożnik Sim

  Narożnik Sim Gala sweet Sit Zapytaj konsultanta o szczegóły:...

  4 077 zł
COLORS

System COLORS jest podręcznikowym przykładem nowoczesnego młodzieżowego wnętrza. Subtelne połączenie kształtów i kolorów. Prostokątne konstrukcje mebli zestawione z krągłymi uchwytami, białe fronty z kolorowymi wnękami otwartych półek. Taki zestaw działa na wyobraźnię, pobudza do nieszablonowego myślenia. COLORS to zatem kolekcja szyta na miarę ...

System COLORS jest podręcznikowym przykładem nowoczesnego młodzieżowego wnętrza. Subtelne połączenie kształtów i kolorów. Prostokątne konstrukcje mebli zestawione z krągłymi uchwytami, białe fronty z kolorowymi wnękami otwartych półek. Taki zestaw działa na wyobraźnię, pobudza do nieszablonowego myślenia. COLORS to zatem kolekcja szyta na miarę dla każdej nieszablonowej, młodej duszy. Meble dostarczamy w paczkach do samodzielnego montażu. W każdej paczce znajduje się czytelna instrukcja i wszystkie potrzebne akcesoria do montażu.

Więcej

COLORS Jest 12 produktów.

 • System COLORS jest podręcznikowym przykładem nowoczesnego młodzieżowego wnętrza. Subtelne połączenie kształtów i kolorów. Prostokątne konstrukcje mebli zestawione z krągłymi uchwytami, białe fronty z kolorowymi wnękami otwartych półek. Taki zestaw działa na wyobraźnię, pobudza do nieszablonowego myślenia. COLORS to zatem kolekcja szyta na miarę dla każdej...

  149 zł
  0 Recenzje
 • Komoda COLORS wykonana została w połączeniu kolorystycznym: Uni Wolfram Szary (korpus) i biały (front). Wyróżniającym akcentem jest asymetryczna, niebieska wnęka nawiązująca do stylistyki pozostałych mebli z kolekcji COLORS. Jej wnętrze można dodatkowo podświetlić. Dodatkowo dostępne jest oświetlenie IZLED09-01.

  629 zł
  0 Recenzje
 • Biurko COLORS to połączenie funkcjonalności i tego co niezbędne w pokoju nastolatka - dobrej energii i niekonwencjonalnych rozwiązań. We wnętrzu otwartej przegrody można zamontować punktowe oświetlenie, co podkreśli walory wizualne. Dodatkowo dostępne jest oświetlenie IZLED09-01.

  549 zł
  0 Recenzje
 • Szafa ubraniowa COLORS to praktyczne dopełnienie aranżacji pokoju młodzieżowego. Pojemne wnętrze szafy mieści w sobie półki oraz drążek na ubrania. Otwarta wnęka z oświetleniem to idealne miejsce na wystawienie sentymentalnych pamiątek, zdjęć czy ulubionych zabawek. Dodatkowo dostępne jest oświetlenie IZLED09-01.

  1 099 zł
  0 Recenzje
 • Regał COLORS będzie uzupełnieniem strefy do nauki w pokoju młodzieżowym. Praktyczne i pojemne wnętrze pozwala na przechowywanie książek oraz szkolnych akcesoriów. Konstrukcja mebla umożliwia montaż frontów zarówno z prawej, jak i lewej strony. Dodatkowo dostępne jest oświetlenie IZLED09-02.

  849 zł
  0 Recenzje
 • Wysuwana szuflada to praktyczne uzupełnienie łóżka COLORS. Ułatwia przechowywanie pościeli lub zabawek w pokoju dziecięcym. Okrągłe uchwyty oraz pomarańczowe elementy doskonale komponują się z całością kolekcji i podkreślają charakter mebla. 

  299 zł
  0 Recenzje
 • Łóżko COLORS - przestrzeń do zabawy, nauki i wypoczynku. Dodatkowe oświetlenie zagłówka pozwoli zastąpić nocną lampkę, spełni swoją funkcję również podczas czytania wieczornej lektury. Wysuwana szuflada (opcja) pomieści pościel, a funkcjonalne wnęki pozwolą na przechowywanie książek i niezbędnych drobiazgów w zasięgu ręki. Dodatkowo dostępne jest...

  649 zł
  0 Recenzje
 • Szafka nocna COLORS to idealne uzupełnienie kącika nocnego w pokoju nastolatka. Biało-szarą kolorystykę ożywiono energetycznym kolorem pomarańczowym zastosowanym we wnętrzu otwartej półki. Dodatkowe oświetlenie, które można zamontować we wnęce, rozświetli mebel i wyeksponuje przechowywane w niej drobiazgi. Dodatkowo dostępne jest oświetlenie IZLED09-01.

  299 zł
  0 Recenzje
 • Szafka RTV COLORS to idealne uzupełnienie aranżacji nowoczesnego pokoju młodzieżowego. Dodatkowo asymetryczne, kolorowe wnęki można opcjonalnie podświetlić. Szafka RTV z pewnością pomoże stworzyć strefę multimedialną w pokoju młodzieżowym. Dodatkowo dostępne jest oświetlenie IZLED09-02.

  699 zł
  0 Recenzje
 • Przestrzeń dla dziecka wymaga wszechstronnych mebli i nietuzinkowych rozwiązań. Nowoczesny charakter wnętrza młodego człowieka z pewnością podkreśli szeroka komoda COLORS. Pojemne wnętrze gwarantuje, że w pokoju nastolatka nie będzie chaosu i bałaganu. Szuflady, wnęki oraz liczne kontenery ukryte za frontami ułatwią przechowywanie akcesoriów. Dodatkowo...

  899 zł
  0 Recenzje
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów