Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

Meblościanki

Katalog

Włączone filtry:

  Najczęściej kupowane

  Nowe produkty

  • Szafa Paris 120
   Szafa Paris 120

   Firma PPUH "STOLAR" jest producentem funkcjonalnych mebli...

   779 zł
  • Szafa Monaco
   Szafa Monaco

   Obszerna, pakowna szafa z lustrem, wykonana z 16mm płyty wiórowej....

   1 229 zł
  • Marsylia 250
   Marsylia 250

   Obszerna, pakowna szafa z lustrem, wykonana z 16mm płyty wiórowej....

   1 939 zł
  • Narożnik Level
   Narożnik Level

   Narożnik LEVEL z firmy Meblar to idealny mebel do Twojego Salonu: - do...

   3 459 zł
  Meblościanki

  Współczesne meblościanki to propozycje do nowoczesnych i klasycznych salonów. Wyróżnia je przede wszystkim jakość i funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni. Wśród naszych propozycji bez problemu znajdziesz białe meblościanki do minimalistycznego salonu oraz te w kolorze drewna, które pięknie wyglądają w tradycyjnych pomieszczeniach. Zestaw mebli ...

  Współczesne meblościanki to propozycje do nowoczesnych i klasycznych salonów. Wyróżnia je przede wszystkim jakość i funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni. Wśród naszych propozycji bez problemu znajdziesz białe meblościanki do minimalistycznego salonu oraz te w kolorze drewna, które pięknie wyglądają w tradycyjnych pomieszczeniach. Zestaw mebli do przechowywania jest odpowiedzią na potrzeby klientów. Przestrzeń ściany zostaje zagospodarowana przez szafki RTV, witryny, wiszące półki i praktyczne komody z szufladami. Pozwala to zaplanować przestrzeń nawet w niewielkich mieszkaniach, a nowoczesne kształty, wmontowane oświetlenie i doskonała jakość materiału sprawiają, że meblościanka świetnie wpisze się w charakter wnętrza.

  Czytaj więcej

  Meblościanki  

  Pokazuje produkty 1 - 14 na 14