Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

Szafki i komody RTV

Funkcjonalna szafka pod telewizor to podstawa do stworzenia w salonie centrum multimedialnego. Nawet jeśli telewizor wisi na ścianie, pozwala wykorzystać przestrzeń na wyeksponowanie sprzętu, pochowanie niezbędnych akcesoriów do szuflad i półek oraz umiejętne ukrycie kabli. Komody RTV to także ciekawe rozwiązania stylistyczne. Te nowoczesne częs...

Funkcjonalna szafka pod telewizor to podstawa do stworzenia w salonie centrum multimedialnego. Nawet jeśli telewizor wisi na ścianie, pozwala wykorzystać przestrzeń na wyeksponowanie sprzętu, pochowanie niezbędnych akcesoriów do szuflad i półek oraz umiejętne ukrycie kabli. Komody RTV to także ciekawe rozwiązania stylistyczne. Te nowoczesne często mają wbudowane oświetlenie LED, które nadaje wnętrzu futurystycznego charakteru. Te bardziej tradycyjne ergonomicznie wykorzystują przestrzeń niskich szafek. Meble pod telewizor to ważny element meblościanek lub także samodzielna propozycja, która pozwoli na stworzenie funkcjonalnej przestrzeni dla dorosłych i dla dzieci, do oglądania filmów, słuchania muzyki czy grania.   

Więcej »

Szafki i komody RTV Tu jest 237 produktów

Pokazuje 1 - 100 z 237 produktów
olimp_allegro