Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

Kategorie

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

 • Zestaw Cosmo
  Zestaw Cosmo

  System CosmoSystem COSMO zaliczamy do tzw. mebli systemowych....

 • Zestaw AVO Ml Meble
  Zestaw AVO Ml Meble

  Kolekcja AVO Kolekcja AVO charakteryzuje się przede wszystkim bardzo...

 • Ławostolik Avo 18
  Ławostolik Avo 18

  Kolekcja AVO Kolekcja AVO charakteryzuje się przede wszystkim bardzo...

  199 zł
 • Szafka RTV Avo 17
  Szafka RTV Avo 17

  Kolekcja AVO Kolekcja AVO charakteryzuje się przede wszystkim bardzo...

  289 zł

Dostawcy

Lista produktów producenta: Hilding

Dbając o komfort snu, stwarzamy przyjazne sypialnie, myślimy o odpowiednim ustawieniu mebli, wywietrzeniu pokoju i spokojnej kolorystyce. A tymczasem najważniejszy jest doskonały, dopasowany do naszych potrzeb materac.

W ofercie firmy Hilding można znaleźć nie tylko wygodny materac, ale przede wszystkim materac o doskonałej jakości. To najczęściej wybierane materace, ponieważ zapewniają idealny sen i komfort odpoczywania. Sekretem materacy Hilding jest ich wnętrze. Wkład stanowią sprężyny kieszeniowe, które gwarantują wysoką elastyczność punktową. To znaczy, że w zależności od ciężaru danych stref ciała, materac będzie się do nich dostosowywał a tym samym da odpowiednie podparcie. Dodatkowe dopasowanie materaca Hilding do kształtu ciała zapewniają strefy twardości, których ten wysokiej klasy produkt ma aż siedem. O komfort zadba w tym momencie pianka poliuretanowa. Materace są wykonane z najwyższą starannością oraz z wykorzystaniem rozwiązań, które bazują na wiedzy z zakresu anatomii i możliwościach techniki. Dzięki temu otrzymujemy produkt z pokrowcem z miękkiej dzianiny, który możemy prać, a dzięki pikowaniu nie traci on swoje formy. Dzięki zastosowanym materiałom materace Hilding są przyjazne alergikom. Wysoka jakość materacy pozawala na komfortowy i zdrowy wypoczynek. Firma Hilding dba szczególnie o wykorzystanie najlepszych materiałów, dlatego w ofercie naszego sklepu znajdziesz materace tego producenta w różnych rozmiarach. Warto podkreślić, że te wyjątkowe produkty objęte są piętnastoletnią gwarancją, a to oznacza długi wygodny sen.

Czytaj więcej
Pokazuje produkty 1 - 3 na 3