Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

Szafki nocne

Mały mebel o wielkich możliwościach. Szafki nocne podkreślają klimat sypialni, doskonale wyglądają również w pokojach hotelowych. I choć od tego typu mebla nie wymaga się zbyt wiele, bo zazwyczaj stoi na nim lampka, leży kilka książek, a w szufladach zmieszczą się wszystkie rzeczy, które chcemy mieć pod ręką, to właśnie szafka nadaje wnętrzom s...

Mały mebel o wielkich możliwościach. Szafki nocne podkreślają klimat sypialni, doskonale wyglądają również w pokojach hotelowych. I choć od tego typu mebla nie wymaga się zbyt wiele, bo zazwyczaj stoi na nim lampka, leży kilka książek, a w szufladach zmieszczą się wszystkie rzeczy, które chcemy mieć pod ręką, to właśnie szafka nadaje wnętrzom stylu. W naszej ofercie znajdziesz propozycje minimalistyczne, nowoczesne, a niektóre nawet futurystyczne. Poza tym są również szafki nocne w stylu rustykalnym czy prowansalskim, które ocieplą wnętrze sypialni, nadając jej niepowtarzalnego charakteru. Proste formy, które łączą różne materiały, są oświetlone LED, można je powiesić i doskonale łącza funkcje użytkową ze stylistycznymi detalami.

Więcej »

Szafki nocne Tu jest 81 produktów

Pokazuje 1 - 81 z 81 produktów

olimp_allegro