Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

Lista produktów producenta Helvetia

Stylowe solidne meble idealnie wyglądają w przestronnych pomieszczeniach i pięknie oświetlonych salonach. W takich wnętrzach warto wyeksponować ciekawe zestawy, które łącza w sobie niepowtarzalny design, umiłowanie klasyki, a jednocześnie pogoń za nowoczesnością. Kolekcje Helvetia Meble wyróżniają się doskonałą jakością wykończenia i tradycyjną kolorystyką oraz formą. W ofercie firmy znaleźć można przede wszystkim meble pokojowe oraz łóżka.

Meble do salonu Helvetia Meble to elementy, które można ciekawie łączyć w zależności od przestrzeni, jaka dysponujemy oraz potrzeb. Idealnym miejscem do przechowywania są komody. Pojemnie, ergonomiczne pozwalają na schowanie potrzebnych rzeczy w szafkach i szufladach. Klasyczny charakter mebli podkreślają nie tylko solidne korpusy i fronty ale także proste delikatne uchwyty. Ci, którzy chcą wyeksponować najważniejsze dla siebie rzeczy, mogą wybrać modele z oszklonymi elementami. Podświetlone białym światłem LED półki nadadzą wnętrzu nowoczesnego charakteru i podkreślą zawartość szafki. Komody doskonale uzupełni barek Helvetia Meble, który stanowi ciekawy element aranżacji klasycznych wnętrz. Oprócz ciemnych mebli w ofercie firmy znaleźć można propozycje nowoczesne, które w interesujący sposób łączą białe fronty o wysokim połysku z zaokrąglonym na krawędziach korpusem w kolorze drewna. Ta dość masywna konstrukcja będzie idealnie wyglądać w minimalistycznych salonach. Warto zwrócić uwagę na projekt, który zakłada rezygnację z uchwytów na rzecz wgłębień we frontach w kolorze korpusu. Piękne meble salonowe uzupełniają półki na książki i szafki RTV Helvetia Meble. To idealnie miejsce do stworzenia centrum multimedialnego. Oprócz telewizora pomieści się na nich cały sprzęt, a ciekawe udogodnienia pozwolą ujarzmić kable, pochować w szafkach niezbędne przedmioty i wyeksponować technologiczne nowości. W ten sposób projektanci ciekawie łączą klasykę z nowoczesnością.

Więcej
Pokazuje 1 - 7 z 7 produktów

olimp_allegro