Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

Lista produktów producenta M&K foam Koło

Marząc o komfortowym wypoczynku, myślimy o wygodnym łóżku, a przede wszystkim o idealnym materacu. Najlepszy będzie taki, który powstał ze świetnej jakości materiałów na bazie projektów wykorzystujących wiedzę o anatomii i fizjologii snu. Materace M&K Foam Koło dają możliwość prawdziwego odpoczynku. Kręgosłup może dzięki najwyższej jakości sprężynom, piankom i wypełnieniu przybrać idealny kształt, który odciąża organizm.

Oferta firmy jest zatem dedykowana wszystkim tym, którzy marzą o idealnym wypoczynku. Materace M&K Foam Koło posiadają sprężyny kieszeniowe w ilości 230 sztuk na m², co zapewnia idealne dopasowanie się do kształtu i wagi ciała. Duża ilość niewielkich sprężyn wyróżnia produkty wyjątkowej jakości. W połączeniu z elastycznymi stelażami tworzą idealne miejsce do odpoczynku. Materace M&K Foam Koło w wersji letnio-zimowej pokrywa przyjemny w dotyku pokrowiec, który jest z jednej strony pikowany antyalergiczną owatą, z drugiej naturalną owczą wełną. W innych wersjach pokrowców znajdziemy te dedykowane alergikom uszyte z frotte, które można wyprać w temperaturze do 60ºC, pozbywając się w ten sposób nieprzyjaznych roztoczy i kurzu. Ekstraktem z liści aloesu jest nasączony materiał w wersji pokrowca Aloe Vera. On również działa antybakteryjnie i pielęgnacyjnie na skórę. Jest prosty w konserwacji i czyszczeniu. Dobierając stelaż do materaca M&K Foam Koło, koniecznie trzeba zwrócić uwagę na jego elastyczność i rozstaw listew. W ten sposób powstanie duet, który zapewni idealny spokojny sen. W ofercie firmy można znaleźć również łóżka tapicerowane M&K Foam Koło, które idealnie wpisują się w najnowsze trendy w urządzaniu sypialni. Na szczególną uwagę zasługuje duże miękkie wezgłowie oraz efektowne przeszycia. W zależności od preferencji producent proponuje drewnianą lub metalową ramę łóżka, którą możemy obić wybranym materiałem. Na specjalne zamówienie wykona również łóżko w niestandardowym wymiarze.

Więcej
  • Promocja

    Materac kieszonkowy wykonany ze sprężyn woreczkowych z wysokogatunkowego drutu. Znajdują się one w oddzielnych kieszonkach zwiększając niezależność pracy pojedynczych sprężyn, a tym samym poprawiając elastyczność materaca. Tego typu budowa pozwala przybrać kręgosłupowi naturalny kształt w postaci litery „S” i zapewnia tym samym bardzo wysoki komfort spania.

  • Promocja

    Materac kieszonkowy wykonany ze sprężyn woreczkowych z wysokogatunkowego drutu. Znajdują się one w oddzielnych kieszonkach zwiększając niezależność pracy pojedynczych sprężyn, a tym samym poprawiając elastyczność materaca.

  • Promocja

    Materaca Estrella wykonany ze sprężyn woreczkowych, z wysokogatunkowego drutu, obłożony jest z jednej strony przekładką tapicerską, a z drugiej siatką tapicerską i obustronnie 30 mm pianką poliuretanową T35 o zwiększonej sprężystości oraz jednostronnie lateksowanym włosiem końskim (dotyczy pokrowca letnio-zimowego).

Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów

olimp_allegro