Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

Bellevue

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

 • junior
  junior

  0 zł
 • Łóżko FIRE TRUCK
  Łóżko FIRE TRUCK

  Łóżko z regulacją długości Wymiary 148cm/74cm/58cm. Płyta meblowa...

  499 zł
 • Łóżko LAMBO
  Łóżko LAMBO

  Łóżko z regulacją długości Wymiary 162cm/74cm/56cm. Płyta meblowa...

  499 zł
 • Łóżko BOAT
  Łóżko BOAT

  Łóżko z regulacją długości Wymiary 150cm/79cm/52cm. Płyta meblowa...

  589 zł

Sypialnia BELLEVUE nadaje wnętrzu elegancji i wprowadza klimat luksusu. Efekt ten uzyskano dzięki połączeniu ciemnych dekorów Dąb Szlachetny i Dąb Czarny oraz pionowemu oświetleniu zamontowanemu w wezgłowiu łóżka. Warto zwrócić uwagę na nietypową konstrukcję łóżka i szafek nocnych. Praktycznym i estetycznym rozwiązaniem są elementy tapicerowane ...

Sypialnia BELLEVUE nadaje wnętrzu elegancji i wprowadza klimat luksusu. Efekt ten uzyskano dzięki połączeniu ciemnych dekorów Dąb Szlachetny i Dąb Czarny oraz pionowemu oświetleniu zamontowanemu w wezgłowiu łóżka. Warto zwrócić uwagę na nietypową konstrukcję łóżka i szafek nocnych. Praktycznym i estetycznym rozwiązaniem są elementy tapicerowane na wezgłowiu łóżka i ławeczce, wykonane z czarnej ekoskóry. Elegancka, przestronna szafa z przesuwanymi drzwiami pomieści garderobę całej rodziny, a oryginalna komoda z półkami na książki będzie elementem dopełniającym wystrój sypialni.

Czytaj więcej

Bellevue  

Pokazuje produkty 1 - 14 na 14