Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

Białe zestawy mebli do kuchni
Nawet białe stoły nie muszą wyglądać przewidywalnie. W nowocześnie urządzonej kuchni sprawdzają się formy modernistyczne, które zaskakują formą.
Jak dobrać stół i krzesła do wystroju wnętrza?
Piękne eleganckie krzesła zachwycają bogactwem linii i kolorami drewna. Idealnie komponują się z elementami tapicerowanymi, które pozwalają dobrać kolorystykę do aranżacji wnętrza.
Krzesła tapicerowane w jadalni
W wersji modernistycznej krzesła zaskakują kształtem i wykorzystywanymi materiałami. Zamiast tradycyjnych czterech nóg możemy mieć na przykład wygięty chromowany pałąk, który utrzymuje całą konstrukcję.
Nowoczesne krzesła z tworzyw sztucznych
Krzesła z tworzyw sztucznych zachwycają przede wszystkim lekkością i potraktowaniem przestrzeni z przymrużeniem oka. Idealnie wkomponowują się w przestrzeń jadalni kuchni czy salonu zaaranżowanych w nowoczesnym stylu.
Klasyczne rozwiązania w jadalni
Nawet w modernistycznych wnętrzach idealnie sprawdzą się klasyczne zestawy stołów i krzeseł, które w swojej prostocie po prostu zachwycają. Oprócz tego w jadalni pięknie prezentować się będą meble do przechowywania – witryny, kredensy czy też barki.
Stół industrialny w nowoczesnych wnętrzach
Stoły we wnętrzach industrialnych to przede wszystkim duże przestrzenie, które w ciekawy sposób łączą różne materiały. Prostota i minimalizm współgrają tutaj z dość masywną konstrukcją opartą na surowych zestawieniach.
Showing 1 to 6 of 37 (1 Pages)
olimp_allegro