Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

Praktyczne komody do pokoju
To propozycja, która nie „zagraca” przestrzeni, pozwala na swobodne wykorzystanie przestrzeni ściany na sprzęt multimedialny czy też książki lub obraz. Po drugie, pomimo czasem niewielkich rozmiarów jest naprawdę funkcjonalna i pozwala pomieścić wiele rzeczy w szufladach, witrynach czy na półkach.
Piękne i praktyczne stoliki nocne
Wyjątkowe szafki nocne łączą w sobie wiele funkcji – oprócz góry, na której stawiamy niezbędne rzeczy wiele z nich mają również szuflady. Pozwalają one przechowywać blisko łóżka wszystko to, czego potrzebujemy.
W sieci klasyki – tradycyjne stoliki kawowe
Stoik kawowy to element obowiązkowy każdego salonu. W tych nieco bardziej tradycyjnych sięga się po proste formy, eleganckie kolory i ponadczasowy design. Taki element musi bowiem pasować do innych elementów wystroju wnętrza takich jako komplet wypoczynkowy czy też meble.
Nowoczesne stoliki kawowe
Nowoczesne stoliki kawowe to całego bogactwo form, które sprawiają, że wnętrze wygląda interesująco ale lekko. Ciekawe formy, połączenia kolorów, faktur i materiałów sprawiają, że nowoczesny stolik kawowy staje się elementem budującym stylistykę wnętrza.
Ławy podnoszone i rozkładane – idealny pomysł do salonu
Ten elegancki i nowoczesny mebel idealnie sprawdzi się zarówno jako codzienny element pokoju dziennego, a dzięki systemowi podnoszenia blatu i rozsuwania go w prosty sposób z ławy kawowej może stać się komfortowym stołem, przy którym może usiąść nawet kilkanaście osób.
Jak łączyć style w jadalni?
Aranżacja jadalni – niezależnie czy jest samodzielnym pomieszczeniem, czy przestrzenią wydzieloną – musi stylistycznie pasować do pozostałych elementów wnętrza. Takie połączenie jest szczególnie mocno widoczne, gdy łączymy kuchnię i salon, a stół i krzesła stanowią pewną naturalną granicę.
Showing 1 to 6 of 62 (1 Pages)

olimp_allegro