Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

Najczęściej kupowane

Regulamin

I Postanowienia ogólne

Sklep internetowy mebleolimp.pl, dostępny pod adresem www.mebleolimp.pl, prowadzony jest przez Hermes z siedzibą w Warszawie

(02-662) ul. Świeradowska 47, wpisaną przez Sąd Rejonowy w Warszawie. NIP: 666-106-02-26, REGON: 310329585, zwanym dalej Sprzedawcą;

II Warunki zakupu

Sklep internetowy mebleolimp.pl prowadzi sprzedaż mebli twardych, tapicerowanych i skórzanych za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia można składać przez stronę sklepu internetowego o adresie www.mebleolimp.pl, mailem na adres kontakt@mebleolimp.pl oraz telefonicznie pod numerem telefonu 530 410 440 w godzinach podanych na stronie www.mebleolimp.pl. Wszystkie ceny podane w ofercie na stronach internetowych www.mebleolimp.pl są cenami brutto wyrażonymi w PLN i zawierają podatek VAT. Wraz z zamówionym towarem Klienci otrzymują w paczce dokument potwierdzający zakup, którym jest paragon lub na wniosek Klienta faktura VAT. 
Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza adresowego zamówienia, wskazanie formy płatności, sposobu dostawy zakupionego towaru oraz przesłanie do sprzedawcy. Zamówienia przez sklep internetowy oraz drogą mailową można składać przez całą dobę. Zamówienia telefoniczne, przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00 oraz w soboty w godzinach 10:00 – 14:00. Wszystkie zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta realizowane będą pierwszego dnia roboczego. 
Z chwilą otrzymania zamówienia, zostaje ono przekazane do realizacji. Wysyłki zamówionego towaru odbywają się w godzinach od 08:00-14:00. Zamówienia złożone po godzinie 14:00 wysyłane są następnego dnia roboczego. 
Zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia jeśli: 
- formularz zamówienia nie został w pełni wypełniony lub został wypełniony niepoprawnie, 
- zamówienie wzbudza wątpliwości pod względem wiarygodności zawartych w nim danych, 
- zaistniały inne obiektywne przyczyny, dla których realizacja zamówienia nie jest możliwa np. wycofanie towaru ze sprzedaży, błąd programu, czynnik ludzki, itp.

W przypadku zakupu mebli tapicerowanych, wykonywanych na zamówienie Kupujący zobowiązany jest do wpłaty zadatku w wysokości 15 % wartości zamawianego towaru. Okres realizacji zamówienia liczony jest od daty wpływu zadatku na konto Sprzedawcy.

III Sposób płatności

Możliwe są następujące formy płatności:

- przy odbiorze - zapłata gotówką kurierowi lub w kasie punktu odbioru osobistego.

- przelew - po dokonaniu zamówienia Klient realizuje płatność na wskazany numer rachunku bankowego,

- raty - płatność ratalna w banku Alior Bank S.A. oraz Credit Agricole Bank Polska S.A.

IV Koszty Dostawy

Przy zakupach powyżej 5000 zł koszt transportu wynosi 0 zł, jednakże w tym przypadku czas dostawy może ulec zmianie. W pozostałych przypadkach koszty transportu ustalane są indywidualnie. W tym celu prosimy o kontakt z naszym konsultantem telefonicznie 530-410-440 lub mailowo pod adresem kontakt@mebleolimp.pl
Istnieje możliwość odbioru osobistego (po wcześniejszym uzgodnieniu) w jednym z naszych Salonów.

W przypadku dostaw realizowanych przez naszego przewoźnika, istnieje możliwość ustalenia godziny dostawy z Klientem. Jeśli dostawa zamówienia realizowana jest przez Kuriera, jej godzina uzależniona jest od konkretnej firmy kurierskiej. 

V Realizacja zamówienia

Towar dostępny na magazynie wysyłamy w ciągu 48h od momentu zakupu. W przypadku towaru niedostępnego bezpośrednio w Sklepie, towar sprowadzany jest od producenta zwykle w ciągu 4 tygodni od momentu zakupu. W innym przypadku termin realizacji zamówienia zostaje ustalony indywidualnie.