Najczęściej kupowane

MebleOlimp.pl


Sklep internetowy www.mebleolimp.pl istnieje od 2007 roku gromadząc od tego czasu rzeszę zadowolonych klientów. W ofercie znajdują się produkty, które zaspokajają zróżnicowane gusta. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była zawsze korzystna cenowo. W przypadku zakupu większych ilości mebli lub mebli drogich jesteśmy otwarci na negocjację cen i kosztów transportu.

Dzięki bardzo dobrym kontaktom handlowym z producentami proponujemy Państwu udział w promocjach cenowych, dostarczając produkty trwałe, sprawdzone jakościowo i w aktualnie obowiązującym wzornictwie.Dzięki posiadanym sklepom stacjonarnym, których lokalizację poznacie Państwo po kliknięciu niniejszego linku: http://sklep.mebleolimp.pl/pl/i/Kontakt/15 wiemy czego oczekują nasi klienci i jak oceniają naszą ofertę.W sklepach stacjonarnych mogą również odebrać osobiście zakupiony towar.

Aktualna wersja sklepu internetowego wprowadzona na początku roku 2016 jest odpowiedzią na zapotrzebowania naszych klientów związanych z nową i bardziej przyjazną szatą graficzną sklepu oraz usprawnieniem trybu wyszukiwania produktów.Ciekawostki i nowości ze świata mebli dostarczamy Państwu za pomocą naszego profilu na portalu Facebook https://www.facebook.com/mebleolimp oraz za pośrednictwem korespondencji newsletter.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie,

Pracownicy www.mebleolimp.pl