Stół rozkładany TRASS EST45

Nowy produkt

Kolekcja TRASS to odpowiedź na aktualne potrzeby. Poszczególne moduły kolekcji, w tym szafka RTV są funkcjonalne, a ich rozmiary zostały dopasowane do niewielkich, miejskich mieszkań. W meblach połączono dwa ciemne kolory: Dąb Szlachetny w odcieniach brązu oraz Dąb Czarny. Wkłady zwiększające powierzchnię blatu wymagają osobnego przechowywania.

Więcej szczegółów

829 zł

 • 180
 • 80
 • 90Dodaj do listy życzeń

 • Kolekcja TRASS nie lubi zabiegać o względy, jednak nie możemy nie obdarzyć jej uwagą. Zna swoje miejsce, nie potrzebuje zbytniej atencji, a jednak nie chcemy oderwać od niej wzroku. Sekret i sedno całej koncepcji tkwi w jej surowości (zawdzięcza to połączeniu dwóch dekorów: Dębu Szlachetnego z Dębem Czarnym). Niesie w sobie pewną tajemnicę, kreuje się na niedostępną – tym bardziej przyciąga i intryguje. Meble z rodziny TRASS staną się wyznacznikiem wyważonej, przemyślanej stylizacji, nadając jej wyrazisty, nieco dostojny charakter. 

  [SE:forte_trass]

  Meble dostarczane są w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. W komplecie wszystkie elementy potrzebne do montażu (wkręty, śruby, itp.). Meble objęte są dwuletnia gwarancją producenta.

 • Szerokość 90 (180)
  Wysokość 76
  Głębokość 90
  Styl Nowoczesny
  Materiał Płyta laminowana
  Rodzaj Stojąca

Recenzje produktów

Napisz opinię

Elementy systemu Trass