Ława rozsuwana I VERANO

Szafa 2D duża DIUNA
  • Szafa 2D duża DIUNA
Krótki opis
Szerokość
  • 160
Wysokość
  • 55
Głębokość
  • 70
Wybierz kolor

Kolekcja Verano to idealne połączenie nowoczesnego designu z pięknem naturalnego drewna. Meble przeznaczone do pokoju dziennego, jadalni i sypialni zachwycają lekką formą i dyskretną elegancją tworząc harmonijne wnętrza.

Fronty brył zbudowane są z litego drewna dębowego, a zewnętrzne boki korpusów wykonano w naturalnej okleinie. Meble dostępne są w kolorze orzecha antycznego zestawionego z czernią. Nowoczesne rozwiązania takie jak system push to open, umożliwiający ciche otwieranie szuflad i drzwiczek, który sprawdza się znakomicie zwłaszcza w sypialni oraz punkty świetlne mocowane na tylnej krawędzi półek szklanych podkreślają funkcjonalne walory tej kolekcji. Verano to meble modułowe co sprawia, że z łatwością można wykreować z nich przestrzeń do wypoczynku czy spożywania posiłków. W kolekcji znalazł się między innymi stół, ława z wygodnymi pufami, obszerne, dwuosobowe łóżko z szafkami nocnymi po obu stronach, komoda, toaletka z lustrem i komfortowe w użytkowaniu szafy w kilku wymiarach.

Dodatkową zaletą mebli jest pokrycie ich przyjaznymi dla środowiska i użytkownika lakierami wodnymi, z wyjątkiem powierzchni wymagających użycia innych rodzajów lakieru.

W celu wyceny zapraszamy do kontaktu pod nr. telefonu 530-410-440 lub mailowo kontakt@mebleolimp.pl

Opis

Szerokość
120-160cm
Wysokość
51cm
Głębokość
70cm
Kolorystyka
Orzech antyczny / Czarny

Specyficzne kody