Szafka nocna COLORS LORK011

LORK011

Nowy produkt

Szafka nocna COLORS to idealne uzupełnienie kącika nocnego w pokoju nastolatka. Biało-szarą kolorystykę ożywiono energetycznym kolorem pomarańczowym zastosowanym we wnętrzu otwartej półki. Dodatkowe oświetlenie, które można zamontować we wnęce, rozświetli mebel i wyeksponuje przechowywane w niej drobiazgi. Dodatkowo dostępne jest oświetlenie IZLED09-01.

Więcej szczegółów

299 zł

Dodaj do listy życzeń

 • Solidnie wykonane, bardzo dobrze wykończone w nowoczesnej stylistyce – właśnie takie są meble z systemu COLORS od firmy Forte. Meble wykonane są z mocnej płyty, odpornej na zarysowania, bród czy wilgoć.

  [SE:forte_colors]


  System COLORS jest podręcznikowym przykładem nowoczesnego młodzieżowego wnętrza. Subtelne połączenie kształtów i kolorów. Prostokątne konstrukcje mebli zestawione z krągłymi uchwytami, białe fronty z kolorowymi wnękami otwartych półek. Taki zestaw działa na wyobraźnię, pobudza do nieszablonowego myślenia. COLORS to zatem kolekcja szyta na miarę dla każdej nieszablonowej, młodej duszy. Meble dostarczamy w paczkach do samodzielnego montażu. W każdej paczce znajduje się czytelna instrukcja i wszystkie potrzebne akcesoria do montażu.

  Zobacz więcej produktów w kategorii -> Szafki nocne

 • Szerokość 50
  Wysokość 42
  Głębokość 42
  Styl Nowoczesny
  Materiał Płyta laminowana
  Rodzaj Stojąca

Recenzje produktów

Napisz opinię

Elementy Systemu Colors

 • System COLORS jest podręcznikowym przykładem nowoczesnego młodzieżowego wnętrza. Subtelne połączenie kształtów i kolorów. Prostokątne konstrukcje mebli zestawione z krągłymi uchwytami, białe fronty z kolorowymi wnękami otwartych półek. Taki zestaw działa na wyobraźnię, pobudza do nieszablonowego myślenia. COLORS to zatem kolekcja szyta na miarę dla każdej...

  149 zł
  0 Recenzje
 • Komoda COLORS wykonana została w połączeniu kolorystycznym: Uni Wolfram Szary (korpus) i biały (front). Wyróżniającym akcentem jest asymetryczna, niebieska wnęka nawiązująca do stylistyki pozostałych mebli z kolekcji COLORS. Jej wnętrze można dodatkowo podświetlić. Dodatkowo dostępne jest oświetlenie IZLED09-01.

  629 zł
  0 Recenzje
 • Szafa ubraniowa COLORS to praktyczne dopełnienie aranżacji pokoju młodzieżowego. Pojemne wnętrze szafy mieści w sobie półki oraz drążek na ubrania. Otwarta wnęka z oświetleniem to idealne miejsce na wystawienie sentymentalnych pamiątek, zdjęć czy ulubionych zabawek. Dodatkowo dostępne jest oświetlenie IZLED09-01.

  1 099 zł
  0 Recenzje
 • Regał COLORS będzie uzupełnieniem strefy do nauki w pokoju młodzieżowym. Praktyczne i pojemne wnętrze pozwala na przechowywanie książek oraz szkolnych akcesoriów. Konstrukcja mebla umożliwia montaż frontów zarówno z prawej, jak i lewej strony. Dodatkowo dostępne jest oświetlenie IZLED09-02.

  849 zł
  0 Recenzje
 • Wysuwana szuflada to praktyczne uzupełnienie łóżka COLORS. Ułatwia przechowywanie pościeli lub zabawek w pokoju dziecięcym. Okrągłe uchwyty oraz pomarańczowe elementy doskonale komponują się z całością kolekcji i podkreślają charakter mebla. 

  299 zł
  0 Recenzje
 • Łóżko COLORS - przestrzeń do zabawy, nauki i wypoczynku. Dodatkowe oświetlenie zagłówka pozwoli zastąpić nocną lampkę, spełni swoją funkcję również podczas czytania wieczornej lektury. Wysuwana szuflada (opcja) pomieści pościel, a funkcjonalne wnęki pozwolą na przechowywanie książek i niezbędnych drobiazgów w zasięgu ręki. Dodatkowo dostępne jest...

  649 zł
  0 Recenzje
 • Szafka nocna COLORS to idealne uzupełnienie kącika nocnego w pokoju nastolatka. Biało-szarą kolorystykę ożywiono energetycznym kolorem pomarańczowym zastosowanym we wnętrzu otwartej półki. Dodatkowe oświetlenie, które można zamontować we wnęce, rozświetli mebel i wyeksponuje przechowywane w niej drobiazgi. Dodatkowo dostępne jest oświetlenie IZLED09-01.

  299 zł
  0 Recenzje
 • Szafka RTV COLORS to idealne uzupełnienie aranżacji nowoczesnego pokoju młodzieżowego. Dodatkowo asymetryczne, kolorowe wnęki można opcjonalnie podświetlić. Szafka RTV z pewnością pomoże stworzyć strefę multimedialną w pokoju młodzieżowym. Dodatkowo dostępne jest oświetlenie IZLED09-02.

  699 zł
  0 Recenzje
 • Przestrzeń dla dziecka wymaga wszechstronnych mebli i nietuzinkowych rozwiązań. Nowoczesny charakter wnętrza młodego człowieka z pewnością podkreśli szeroka komoda COLORS. Pojemne wnętrze gwarantuje, że w pokoju nastolatka nie będzie chaosu i bałaganu. Szuflady, wnęki oraz liczne kontenery ukryte za frontami ułatwią przechowywanie akcesoriów. Dodatkowo...

  899 zł
  0 Recenzje
 • Biurko COLORS to połączenie funkcjonalności i tego co niezbędne w pokoju nastolatka - dobrej energii i niekonwencjonalnych rozwiązań. We wnętrzu otwartej przegrody można zamontować punktowe oświetlenie, co podkreśli walory wizualne. Dodatkowo dostępne jest oświetlenie IZLED09-01.

  549 zł
  0 Recenzje